SKŁAD BUDOWLANY RADOM MATERIAŁY BUDOWLANE PAPA STYROPIAN CAPAROL-PPHU CENTROBUDEX

Twój koszyk »

zamknij

Zarejestruj się w naszym sklepie !

Budujesz dom lub prowadzisz inną budowę? Dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie niezbędne materiały budowlane w promocyjnych niskich cenach. Zarejestruj się na naszej stronie internetowej i korzystaj z naszych kodów promocyjnych rozsyłanych do najlepszych klientów.

Szybki kontakt

48 365 39 28

785 854 850
sklep@centrobudex.pl
Czynne Pn-Pt 7:30-16
sobota: 8-13

DOSTAWY PONIEDZIAŁEK - PIATEK DO GODZ.15:30

Mieszalnia Tynków i Farb

mieszalnia_caparol.pngFarby i Tynki Caparol do zastosowania wewnątrz i na elewacje to grupa materiałowa obejmująca najwyższej jakości środki gruntujące oraz farby: dyspersyjne, silikatowe, silikonowe, lateksowe, wapienne, zapobiegające zagrzybieniu i inne. Bogata oferta Caparol pozwala na dobór odpowiedniego środka gruntującego oraz farby do każdego rodzaju podłoża.
Centrobudex oferuje najwyższej jakości farby elewcyjne Caparol odpowiadające najwyższym wymaganiom: od farb dyspersyjnych, silikonowych, silikatowych, wapiennych do farb zapobiegających zagrzybieniu. Bogata oferta farb pozwala na dobór odpowiedniego produktu do każdego rodzaju podłoża. Farby elewacyjne firmy Caparol bazują na najlepszych jakościowo surowcach i spełniają wszelkie wymogi estetyczne i techniczne.
Polecamy również farby wewnętrzne firmy Caparol od farb dyspersyjnych, lateksowych, silikatowych do farb zapobiegających zagrzybieniu. Bogata oferta farb pozwala na dobór odpowiedniego produktu do każdego rodzaju podłoża.
System maszynowego barwienia ColorExpress zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości kształtowania kolorystycznego wnętrz i fasad budynków. 
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych dysponuje on ponad 500 000 recepturami kolorów dla farb, lakierów, tynków i systemów ochrony budowli.