SKŁAD BUDOWLANY RADOM MATERIAŁY BUDOWLANE PAPA STYROPIAN CAPAROL-PPHU CENTROBUDEX

Twój koszyk »

zamknij

Zarejestruj się w naszym sklepie !

Budujesz dom lub prowadzisz inną budowę? Dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie niezbędne materiały budowlane w promocyjnych niskich cenach. Zarejestruj się na naszej stronie internetowej i korzystaj z naszych kodów promocyjnych rozsyłanych do najlepszych klientów.

Szybki kontakt

48 365 39 28

785 854 850
sklep@centrobudex.pl
Czynne Pn-Pt 7:30-16
sobota: 8-13

DOSTAWY PONIEDZIAŁEK - PIATEK DO GODZ.15:30

Systemy Kominowe Wulkan

 ICOPAL WULKAN CI to uniwersalny trójwarstwowy system kominowy przeznaczony do współpracy z urządzeniami grzewczymi na paliwa gazowe, ciekłe (olej opałowy) i stałe (drewno, węgiel, miał, pelet…itp.)Zastosowanie kształtek ceramicznych odpornych na pracę w warunkach wilgotnych (kondensat w kominie) oraz elementu odprowadzenia skroplin pozwala na współpracę komina ICOPAL WULKAN CI zarówno z kotłami niskotemperaturowymi, w których temperatura spalin jest niższa niż 200oC, jak i z kotłami na paliwa stałe gdzie temperatura spalin jest znacznie wyższa. Podwójna izolacja w systemie ICOPAL WULKAN CI (pustak obudowy produkowany w specjalnej technologii z naturalnej skały wulkanicznej oraz izolacja z twardej wełny kominowej) szczególnie preferuje ten rodzaj komina do montażu na zewnątrz budynku przy współpracy z kotłami niskotemperaturowymi Możliwość budowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
Jest to to trójwarstwowy system kominowy z przewietrzaniem i stabilizacją kanałów ceramicznych za pomocą twardej wełny kominowej (łupki) o gęstości 120 kg/m3 i grubości 37 mm (dot. ICOPAL WULKAN CI 200).Pustaki obudowy Pv20P i Pv25T (dot. ICOPAL WULKAN CI 250) wykonane z naturalnej skały wulkanicznej zapewniają wysoką izolacyjność systemu i możliwość wentylowania przestrzeni wewnętrznej komina
wulkan.png